Naše služby

Zajišťujeme širokou škálu služeb a servisních zásahů pro vaše kotle. Od instalace, záručního i pozáručního servisu, provádíme také čištění kotlů a plynových spotřebičů. Pro detailnější informace čtěte dále...


Servis kotlů

Pro zajištění správného a optimálního chodu topného systému a kotle je nutný pravidelný servis. Nesprávný chod plynového kotle má nejen vyšší spotřebu, ale může být i životu nebezpečný.

Pravidelné kontroly kotlů doporučují i výrobci kotlů.

Náš servis kotlů zajistí opravy, servis plynových kotlů a veškerých plynových spotřebičů. Moje firma je Vám v případě problémů k dispozici na telefoním čísle 608 974 606. Zajístíme opravy, výměny, odvzdušnění a zprovoznění veškěrých plynových spotřebičů. Veškeré práce zajišťují zkušení opraváři s dlouholetou praxí v oboru a několika certifikacemi přímo od výrobců.


Plynové kotle - Miroslav Kašpar


Čištění kotlů a plynových spotřebičů

Pro bezproblémový chod plynových spotřebičů, ať už se jedná o kotle, sporáky nebo karmy, je vhodné zajistit si pravidelný servis a kontrolu nejlépe mimo topnou sezónu. Mnoho lidí tyto kontroly plynových spotřebičů podceňuje a nedodržují bezpečnostní opatření zmíněná výše. Moje firma Vám zajistí kompletní vyčištění a kontrolu plynových spotřebičů.

Majitelům starších typů kotlů, jejichž výrobky jsou na konci životnosti, nabízíme výměnu za nový kotel ze současného sortimentu. Poradíme Vám při výběru vhodné náhrady, původní kotel demontujeme a namontujeme nový. V případě potřeby zajistíme potřebné revize nebo vyvložkování komínového tělesa. Osadíme a zapojíme nový regulátor. Předání končí uvedením kotle do provozu a kompletním seznámením s obsluhou. V rámci servisních služeb nadále zajišťujeme provoz nového zařízení.


Uvedení do provozu 

Než se rozhodnete koupit nový plynový spotřebič, doporučujeme Vám kontaktovat náš servis kotlů. Navštívíme Vás přímo u Vás doma a na místě navrhneme několik možných řešení kvalitního a levného vytápění či ohřevu vody s přihlédnutím na Vaše potřeby a možnosti. Provádíme montáže plynových kotlů a plynových spotřebičů, včetně uvedení do provozu. U spotřebičů, zakoupených od nás, provádíme jejich montáž, uvedení do provozu a kompletní servis za zvýhodněné ceny.


Záruční a pozáruční servis kotlů

Kondenzační kotle: 

Viessmann, Hermann, Gruppo Imar, Ariston, Inka, Teka,  Alucond, TOP

Přeplňované kotle:

ERA, Pluvia, Preminox, CSP Premix

Komínové kotle: 

TermoMax, TermoColor, Linea Amica, Gimax, Destila, Gasex, Viadrus, Eti, Protherm, MotraTop, Karma. Dakon, Lamborghini, Ferroli.